• Rookie
  • -9 %
Nowy sonic the hedgehog 16 (40 cm) plush doll zabawki sega

Nowy sonic the hedgehog 16 (40 cm) plush doll zabawki sega

€ 30.00
€ 33.07

nowy Sonic The Hedgehog 16 " (40 cm) Plush Doll Zabawki Sega warunek : 100% Nowy, autentyczne przedmiot z Sega waga : 300 g/sztuk materiał : Plusz + PP bawełna rozmiar : około 16 cm/40 cm Pckage : worek PP wysyłka :   kiedy złożyć zamówienie, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. We wyślemy rzeczy wśród X dni po zakończeniu płatności. nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, obowiązków i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek. koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych.
mamy własne przedsiębiorstwo żeglugowe z najlepsze zniżki.
1. W Przypadku towarów waga < 2 KGS : Zazwyczaj wysyłamy rzeczy przez Chiny Poczta Lotniczą Poczta (czas tranzytu potrzeba 12-22 dni roboczych)
2. W Przypadku towarów waga > 2 KGS : Zazwyczaj wysyłamy rzeczy przez EMS/DHL/UPS (3-15working tranzyt czas potrzebny dni); lub statek z dwóch działek przez Chiny poczta lotniczej poczta.
3. Jeśli masz porządek transportu wymagania, prosimy o kontakt z nami. zwroty : dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy. zwrócimy ci jeśli zwrot rzeczy w ciągu 15 dni od ciebie paragon z elementów z jakiegokolwiek powodu. However, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach, Jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, kupujący będzie odpowiedzialna za takie uszkodzone lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy.

Dane produktu

Cechy:
Film i telewizja,Miękkie i pluszowe
Ostrzeżenie:
don't eat
Płeć:
Unisex
Materiał:
Poliester
Wymiary:
40cm
Nazwa marki:
Love·Thank you
Napełniania:
Pp bawełna
Przedział wiekowy:
12-15 lat,2-4 lat,Dorośli,5-7 lat,8-11 lat

Wybór klienta