• Rookie
Dla Asus ZenFone Żywo ZB501KL Przypadku iMAK Odporny Na Ścieranie Przeźroczystego Kryształu Powłoki Twarde Etui na Telefony dla Asus ZenFone przypadku Na Żywo

Dla Asus ZenFone Żywo ZB501KL Przypadku iMAK Odporny Na Ścieranie Przeźroczystego Kryształu Powłoki Twarde Etui na Telefony dla Asus ZenFone przypadku Na Żywo

€ 5.05

oryginalny i MAK Super Odporne Na Zużycie Przejrzysty Kryształ Shell Ciężka Pokrywa dla Auss Asus Zen Fone ZB501 KL Na Żywoetui na telefony 100% Marka i MAK case
wysokiej jakości skrzynki pokrywa
chroń swój telefon przed zadrapaniami, uderzać, odporna na wstrząsy
unikalna konstrukcja, modny i populacji
Mix wsparcie sprzedaży hurtowej i detalicznej, Jeśli potrzebujesz więcej niż jeden przypadek, Proszę o kontakt, dajemy rabat dla ciebie.
mamy wiele wielki i marka klapki skórzane etui, możemy havn 't lista je wszystkie tutaj, jeśli potrzebujesz inny model i kolory, prosimy o kontakt z nami lub zostawić wiadomość. drodzy Rosyjski : według Post polityki swojego kraju, musimy swoje imię i nazwisko, aby wysłać go, tak, proszę zostawić swój Englush imię i nazwisko, gdy ordering. Thanks1. Kupujący z Rosji, proszę napisać swoje imię i nazwisko! W Rosji nie było nowe prawo, wszystkie przesyłki muszą kupujących " imię i nazwisko imię + patronymic = (opcjonalnie) + nazwisko, w przeciwnym razie przesyłka zostanie zwrócony z powrotem do sprzedawcy! adres = paszport adres!!!
2. Kupujący z innych krajów, proszę również potwierdzić trzeba napisać prawidłowe informacje o odbiorcy (imię i nazwisko, adres, kod pocztowy, numer telefonu).
3. O wysyłce : darmowa wysyłka jest tylko przez Chiny Poczta Lotniczej poczta, trwa 15-100 lub więcej dni roboczych do you. Hong Kong Post Air mail jest zazwyczaj 15-30 dni szybciej.
4. sprawdź dobry produkt modelu, kupujący właścicielem styl jeśli dotyczy, kupujący właścicielem powoduje produkt nie może być używany, the winić siebie.
5. We również don 't obiecujemy czas wysyłki, to 's wszystkie kontrolowane przez pocztę, jesteśmy zobowiązani do kupującego w ciągu 3 dni od daty płatności, i zorganizować wysłać do ciebie, przesłać śledzenie numer biletu po wysyłać towary, może zapytać na netto, dziękuję!
6.

Dane produktu

Retail package:
Tak
Kompatybilny marka:
ASUS
Funkcja:
Odporna na brud
Nazwa marki:
Imak
Typ:
Aneks Skrzynki
Cechy:
Wear Resistant
Projekt:
Przezroczysty
Rozmiar:
For Asus ZenFone Live ZB501KL

Wybór klienta