• Rookie
  • -13 %
New arrival hot baby usunąć martwy naskórek stóp maska peeling naskórek pięty stóp pielęgnacja anti aging hot!!

New arrival hot baby usunąć martwy naskórek stóp maska peeling naskórek pięty stóp pielęgnacja anti aging hot!!

€ 2.00
€ 2.29

dziecko Bambusa Octu Usunąć Martwy naskórek Stóp Maska Peeling Naskórek Heel Pielęgnacja Stóp
1 Pair Usunąć Martwy naskórek Motyl Dziecko Stóp Peeling Odnowić Maska Skórek Pięty
100% nowy i wysokiej jakości!
materiał : zawiera ekstrakt fermentacji mleka, kwas mlekowy, proteazy (enzym trawienie białka)rozmiar : jeden rozmiar pasuje do większości ludzi
kolor : jak pokazuje obrazekokres ważności : 5 lat
ilość : 1 para
sposób użycia :
1. Dokładnie umyć stopy. Dla osób z bardzo szorstki naskórek, możesz również złuszczają twoje stopy przed wykorzystaniem maski.
2. Suche nogi.
3. usunąć maski z woreczka i nosić je jak jeśli masz na sobie swoje skarpetki.
4. Nosić maski do 1-2 godzin (minimum 30 minut dla skóry wrażliwej). ci mogą wystąpić uczucie mrowienia lub ocieplenie, to oznacza, że maski pracują. przestać używać, jeśli doświadczenie nieprzyjemne uczucie pieczenia.
5. zdejmij maskę i spłukać twoje stopy z wody.
6. Czekać na proces obierania, aby rozpocząć.
w zależności od stóp jest stan, cały proces może potrwać 7-10 dni, lub dłużej, w zależności od absorpcji każdego człowieka (Ja tylko zaczął peeling po 7 dni). uwaga : to jest normalne, że niektórzy ludzie mogą wystąpić nadmiernego obierania mając na uwadze, inni mogą wystąpić bardzo mało peeling po pierwszym para. możesz ponownie uruchomić proces po 20-30 dni (gdy obierania został zatrzymany) w celu osiągnięcia pożądanego efektu.
-, gdy widzisz, że twoje stopy rozpoczęła obierania, moczenie w ciepłej wodzie co noc jest wysoce zalecane (dodając trochę octu jest dobre). możesz użyć stóp złuszczający narzędzi, które pomogą ci usunąć martwy naskórek (być delikatny). staraj się nie stosować balsam/balsam powodu chcesz, aby twój martwy naskórek do odkleić aby uzyskać najlepsze wyniki : jeśli nie widzisz, peeling w ciągu 10 dni, możesz użyć innego maska w celu zwiększenia absorpcji i przyspieszyć obierania.

Dane produktu

Wykorzystanie:
Stóp
Typ:
Maska do stóp
Składnik:
Contains milk fermentation extract, lactic acid, protease
Waga netto:
As below shows
Numer modelu:
Foot Mask

Wybór klienta