• Rookie
  • -31 %
Nowy 6 sztuk Wydobycie Karty PCI-E 16x Do 1x Extender Extender Pokładzie Adapter USB Riser 3.0 Kable SATA 15pin męski na 6pin Zasilania kabel

Nowy 6 sztuk Wydobycie Karty PCI-E 16x Do 1x Extender Extender Pokładzie Adapter USB Riser 3.0 Kable SATA 15pin męski na 6pin Zasilania kabel

€ 22.00
€ 32.04


nazwa : 6 X USB 3.0 Karta PCI-E 1x do 16x Riser Extender Adapter Kabel Bitcoin Wydobycie GPU
Model : SKU850010
Wrie Materiał : Czysta miedź drutu
kolor : Czerwony
rozmiar : (L) X (W) 122 X45mm/4.8 '' X 0.59 '' (ok.)
cechy Brand New i wysokiej jakości. 1) Kompatybilny z 1x, 4x, 8x, PCI-E 16x slot płyty głównej. 2) Grafika slot przy użyciu importowanych złącza, the karta graficzna do kontaktu lepiej. 3) stosowanie stałe kondensatory zrobić grafiki zasilania bardziej stabilne i bezpieczne 4) złącze PCI-E wtyczki są wszystkie złota-plated, odporne na zużycie i zwiększenia przewodności. 5) Gniazda ze stałym klamra, łatwe do usunięcia lub naprawić karta graficzna, nie wypaść z slot na karty graficznej. 6) złącze PCI-E z wielowarstwowa ekranowany drut, może być podłączony bez tłumienia sygnału. 7) 60 cm (2 stopy) kabel USB 3.0 piony umożliwiające elastyczność w umieszczenie swoich urządzeń PCI-E z najwyższej jakości i super speed. 8) riser karty z interfejsem SATA 15 PIN do wzmocnienia zasilania, następnie dokonać zasilania karty graficznej niezależny od płyty głównej do zmniejszyć obciążenie na płycie głównej po podłączeniu do wielu grafiki karty.
pakiet zawiera : 6 Sztuk Riser PCI-e 1x Pokładzie 6 Sztuk 60 cm Kabel USB 3.0 6 Sztuk PCI-e 16x Adapter Zarządu
zauważ : proszę pozwolić 1-3 cm błąd ze względu na pomiarze ręcznym i upewnij się, że nie przeszkadza przed złożeniem zamówienia. proszę zrozumieć, że kolory mogą istnieć aberrację chromatyczną w różnych umieszczenie zdjęcia.
należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy.

Dane produktu

Długość kabla:
Inne
Nazwa marki:
S SKYEE
Typ:
Pci-express Kable
Numer modelu:
card
Pakiet:
Tak

Wybór klienta