• Rookie
100mm X 1520mm Chromowosrebrny Lustro Winylu z Bubble Bezpłatny Air Release DIY Wrap Arkusz Folii Naklejki Samochód naklejka Car Styling

100mm X 1520mm Chromowosrebrny Lustro Winylu z Bubble Bezpłatny Air Release DIY Wrap Arkusz Folii Naklejki Samochód naklejka Car Styling

€ 3.22

ten arkusz winylu będzie przekształcić wszystko, co chcesz w chłodnym wygląd bez ponoszenia malowanie cena samochodu. a także, można odzyskać, drobne rysy na auto ciała. jest to najtańszy sposób, aby rozwiązać problem i pomóc, że wygląda jak hodowcy. wystarczy zastosować tę wysokiej jakości arkusz winylu do niczego powierzchnię przez siebie, ale profesjonalny montaż jest wysoce zalecane. elastyczne i wytrzymałe-obligacje do dachów płaskich lub zakrzywionych powierzchniach, takich jak, okapy, pień, zderzaki, błotniki, osłony lusterek, kokpity, spoiler, usta, boczne filar bary, felgi,klamki, szyby, tapicerka, etc. inni, takich jak telefon komórkowy, laptop, głośnik, lub jakichkolwiek elementów elektronicznych. płatność :
1. Nasza Firma akceptuje ESCROW.
wysyłka :
1. Zamówienia będą wysyłane w ciągu 1-5 dni roboczych po otrzymaniu płatności, i Oznaczone jako " prezent " lub " próbka " dla łatwego odprawy celnej (od Drzwi do drzwi wysyłki sposób).
2. opłaty Przywozowe i podatku są nabywcy odpowiedzialność. my nie są odpowiedzialni za wszelkie wypadki, opóźnień lub innych problemów, które są w gestii żeglugowej.
3. nie gwarantujemy czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy.
4. nie zwracamy kosztów transportu odmówili przesyłek. koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.
zwroty :
1. We zwróci ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 10 dni od otrzymania rzeczy dla bez podania przyczyny. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach.

Dane produktu

Typ artykułu:
Naklejki
Projekt:
Zmiana koloru
Opakowanie:
Nie pakowane
Nazwa marki:
BscKmge
Pozycja szerokość:
152cm
Nazwa modelu:
Chrome Vinyl Film
Kategoria:
Naklejki
Pozycja wysokość:
0.01cm
Model:
Inne
Typ:
Klej naklejki
Is_customized:
Tak
Pozycja średnicy:
0inch
Rodzaj materiału:
Abs
Rodzaj naklejki:
Carbon fiber protector
Długość produktu:
10cm
Naklejki umieszczenie:
Całego ciała

Wybór klienta