• Rookie
  • -30 %
Vintage black gold tone pulseira bransoletki i bangles wielu kolorowe cyrkoniami kryształ Luksusowe biżuteria bransoletka dla kobiet

Vintage black gold tone pulseira bransoletki i bangles wielu kolorowe cyrkoniami kryształ Luksusowe biżuteria bransoletka dla kobiet

€ 17.00
€ 24.24

możesz skontaktować się z nami przez Trademanager lub pozostawiając nam wiadomość na aliexpress, będziemy odpowiedzi w ciągu 24 godzin.
Whats App i Wechat : 0086 13412363562 1/Jeżeli produkty nie są takie same jak opis lub uszkodzony w trasit. Ponownie wysyłać lub zwrot pieniędzy do ciebie.
2/w Przypadku jakiegokolwiek powodu, nie jesteś zadowolony z pozycji, przyjmujemy zwrotów i wymian w ciągu 7 dni po otrzymaniu twój rzecz i trzeba zapłacić koszty wysyłki w obie strony. 1.Q : Czy Mogę być twój dystrybutora lub czy opuszczamy wysyłkę?A : Tak, oferujemy darmowa wysyłka i kropli wysyłka do każdego klienta.
2.p : Co zrobić, jeśli czas ochrony jest wyłączony. : jesteśmy uczciwi i poważnym sprzedawcą. traktujemy każdego klienta jako BÓG. However nasza zysk jest bardzo małe i międzynarodowa wysyłka nie jest stabilny. czasem będzie opóźnienie podczas transportu. So proszę zrozumieć naszą pracę i w celu ochrony swoich pieniędzy safty, jeśli okaże się, że czas ochrony jest wyłączony, proszę zwrócić się do nas, aby rozszerzyć więcej czasu dla ciebie.
3.p : Więcej niż 3 miesięcy minęło, ale nadal nie dostać moje towary. What będę zrobić?A : Pierwsze należy śledzenia śledzić swoje towary z oficjalnej stronie internetowej. jeśli pakiet jest w lokalnym urzędzie pocztowym, przejdź do podjęcia je samemu. jeśli pakiet jest stracone, prosimy o kontakt z nami.
4.p : Co zrobić, jeśli diamenty brakuje lub kolczyk stud jest wygięta.A : Po Pierwsze, proszę o kontakt ze zdjęciami, następnie, jeśli jest nasz błąd, wysyłamy na nowy w swoim nowego porządku lub zrekompensować swoje stracić.

Dane produktu

Główny kamień kolor:
Wielu
Średnica:
free open size
Bransoletki typu:
Bransolety
Grzywny lub mody:
Moda
Numer modelu:
MYBAN01
Płeć:
Kobiety
Poszycia:
Czarny pistolet plated
Materiał:
Cyrkonia
Styl:
Trendy
Ustawienie typu:
Prong ustawianie
Nazwa marki:
YLMyself
Kształt 's wzór:
Roślin
Metale typu:
Miedzi
Funkcja:
None
Kompatybilność:
None
Main stone:
AAA colorful Cubic Zirconia (round and teardrop)
Color option 1:
Black gold plated with red blue purple clear multi cubic zircon
Occasion:
Daily Wear Anniversary Engagement Gift Party Wedding
Diameter:
6.0 cm (Approx) open free size
Capability:
High Quality Low Price Large Stock Fast Shipping
Metal Type:
Environmental copper nickel free Cadmium free lead free
Bangle wide:
1.7 cm (Approx.)
Packing:
Vacuum packed (No-Air)
Material:
Copper brass
Shipping:
Fast free delivery

Wybór klienta